Bransoletka MIŁOŚĆ - na nogę

Kolekcja Cuero

BN_05

Ta kobieca, wyróżniająca się bransoletka została wykonana z naturalnej skóry. To propozycja  dla kobiet, które pragną podkreślić swój styl w niebanalny sposób, a minimalistyczna forma oraz subtelny, ozdobny detal - serce - sprawia, że całość wygląda niezwykle lekko i delikatnie. Serce przypomina o tym, że miłość oraz nasza rodzina i najbliżsi to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Bransoletka na nogę doskonale sprawdzi się w przypadku kobiet ceniących elegancję i minimalizm.

STYLISTA PROPONUJE
Wybierz swój ulubiony kolor bransoletki, by dopasować ją do swojego stylu! Lśniące srebro, subtelny błękit, elegancka czerń oraz wiele innych - to od Ciebie zależy, czy całość będzie subtelna i dziewczęca, kobieca i przyciągająca wzrok czy wyszukana i wieczorowa.

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 24,5 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- szarym
- czarnym
- błękitnym
- miętowym
- białym
- czerwonym
- srebrnym
- platynowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki czerwonej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Przejdź do góry