Katalonia

FUERZA to świat biżuterii, łączący w sobie pasję z miłością do Katalonii, której wieloformatowość staje się fundamentem dla marki, która czerpie z jej nieprzebranego bogactwa, przelewając swoją fascynację na wyrafinowane kolekcje. 

Słowo "fuerza" w języku hiszpańskim oznacza siłę i wewnętrzną moc, która drzemie w każdym z nas. Tylko od nas zależy to, jaką drogę wybierzemy. Siłą każdego człowieka są wyznawane przez niego wartości, prawdziwa pasja, życie w zgodzie z sobą i odkrycie własnego "ja".

Na wyjątkowe okazje i na co dzień

Szeroki wachlarz unikatowych wzorów zaspokoi gusta Klientek oraz koneserów sztuki użytkowej poszukujących niebanalnej biżuterii stworzonej z różnych materiałów: srebra, złota, kamieni szlachetnych czy skóry.

Biżuteria FUERZA sprawdzi się w każdej sytuacji: podczas ekskluzywnego przyjęcia, premiery w teatrze, rodzinnego spotkania, a nawet pracy w biurze. Intrygujące kolekcje działają na zmysły, łącząc w sobie moc gorących rytmów flamenco oraz błogi spokój panujący w parku Ciutadella w Barcelonie.

Jakość i klasa ponad wszystko

Wykorzystanie wyselekcjonowanych materiałów najlepszej jakości, dbałość o detal oraz misterne wykonanie świadczą o wysokiej klasie produktów marki FUERZA. Indywidualny design sprawia, że nie można być obojętnym na piękno tej biżuterii.

Wybierana przez Gwiazdy, promowana w mediach

FUERZA podbiła już serca wielu gwiazd, które prezentują biżuterię dumnie zarówno podczas gali, jak i pracy na planach filmowych. Wysublimowane modele pojawiają się nie tylko na czerwonym dywanie, znane osoby dobierają naszą biżuterię również do codziennych stylizacji. 

Liczne publikacje w prasie oraz na portalach internetowych świadczą o rosnącej popularności urzekających kolekcji. Do listy naszych partnerów dołączają nowe butiki, salony oraz studia mody. Sklep internetowy pomaga w nawiązaniu szybkich i efektywnych relacji z wyjątkowymi Klientami.

Zaproszenie

Biżuteria FUERZA zaprasza Cię do odkrywania nowych lądów na mapie marzeń. Życie to ciągła wędrówka, a FUERZA przypomina, że to jak postrzegasz świat i czym się otaczasz, zależy od Ciebie. Oryginalna, a zarazem zniewalająca biżuteria niczym amulet pobudzi w Tobie wewnętrzną siłę. Wybierz kilka różnych modeli biżuterii FUERZA, aby w zależności od nastroju oraz okazji mogły prowadzić Cię przez życie, przywodząc harmonię oraz przybliżając istotę trwania w zgodzie z samym sobą.