Bransoletka SZCZĘŚCIA - platynowa

Kolekcja Cuero

BSK_102

Ten model bransoletki FUERZA wykonany został z eleganckiej, naturalnej skóry w kolorze platyny. Pełna blasku i kobiecego wdzięku bransoletka jest - dokładnie taka, jak Ty i Twój styl. Platyna stanowi jeden z najmodniejszych kolorów ostatnich sezonów, a uniwersalna symbolika biżuterii - podkowa oraz koniczyna - sprawia, że może stanowić Twój codzienny amulet. Z tą bransoletką z pewnością będziesz pamiętać o tym, że los Ci sprzyja i postawi na Twojej drodze właśnie to, o czym marzysz!

STYLISTA PROPONUJE
Postaw na styl glam! Z tą bransoletką nawet codzienny outfit nabierze niespotykanego blasku, zatem podkreśl go dobierając do niej naszyjnik FUERZA i pomaluj paznokcie na czerwono lub kobaltowo.

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- pudrowym różowym
- czarnym
- białym
- czerwonym
- srebrnym
- błękitnym
- niebieskim
- oliwkowym
- czekoladowym
- grafitowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- nude
- musztardowym
- butelkowej zieleni
- morelowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki platynowej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Przejdź do góry