Bransoletka SZCZĘŚCIA - błękitna

Kolekcja Cuero

BSK_101

Model bransoletki z wysokiej jakości skóry naturalnej ozdobiony został podkową i koniczyną. Błękitny kolor biżuterii, przywodzący na myśl niezwykle modny odcień baby blue sprawia, że bransoletka jest niezastąpionym elementem stylizacji w tym sezonie. Ozdobna podkówka i koniczynka to uniwersalne, ponadczasowe symbole szczęścia, zatem biżuteria może stanowić wspaniały prezent dla mamy, siostry lub przyjaciółki. Nosząc ją na co dzień kobieta pamiętać będzie o tym, że jej życie w harmonijny sposób potoczy się właśnie w taki sposób, w jaki by chciała.

STYLISTA PROPONUJE
Minimalistyczny model bransoletki doskonale sprawdzi się w przypadku codziennych stylizacji, do pracy lub na spotkanie z przyjaciółmi. Dla efektu glam połącz bransoletkę z innymi modelami z kolekcji FUERZA.

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
pudrowym różowym
- czarnym
- białym
- czerwonym
- srebrnym
- platynowym
- niebieskim
- oliwkowym
- czekoladowym
- grafitowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- nude
- musztardowym
- butelkowej zieleni
- morelowym
- miętowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki błękitnej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Przejdź do góry