Bransoletka z koniczynką

Kolekcja Cuero

BSK_83

Elegancką bransoletkę z zawieszką w kształcie koniczynki wykonano z najwyższej jakości naturalnej skóry. Zawieszka przypomina o tym, by zaufać temu, co przygotował dla nas los. Czasem to, na co czekamy, jest tuż za rogiem i musimy dać sobie czas na to, by pozwolić naturalnej harmonii oraz szczęściu działać. To wspaniała propozycja dla pewnych siebie kobiet, które lubią wyznaczać sobie cele i wytrwale do nich dążyć. 

STYLISTA PROPONUJE
Ten model bransoletki to must-have na co dzień - doskonale podkreśli stylizacje biurowe oraz może stanowić świetne uzupełnienie stroju na spotkanie z przyjaciółmi. 

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
- szerokość skóry - 3 mm
- szerokość koniczynki - 1 cm
111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czarnym
- czerwonym
- pudrowym różu
- białym
- srebrnym
- platynowym
- błękitnym
- niebieskim
- grafitowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- musztardowym
- nude
- butelkowej zieleni
- morelowym
- miętowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki w kolorach butelkowej zieleni i srebrnym - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry