Bransoletka ze stali szlachetnej - na nogę

Kolekcja Catalunya

BN_01

Ten niezwykle wdzięczny, kobiecy model biżuterii wykonany został z połączenia antyalergicznej, srebrnej stali szlachetnej z niewielkim kryształkiem Swarovskiego. Biżuteria stanowi prawdziwą kwintesencję stylu kobiety subtelnej, świadomej swojego wewnętrznego blasku i pragnącej wyrazić swój styl. Niewielki detal ozdobny - kryształek - lśni zachwycająco w letnim słońcu i doda niezwykłego uroku nawet najbardziej codziennej stylizacji. 

STYLISTA PROPONUJE
Bransoletka na kostkę cudownie komponuje się z dżinsami lub spodniami lnianymi o kroju 3/4. By podkreślić blask kryształka możesz zaakcentować biżuterię dobierając do niej kolczyki z kryształkami Swarovskiego lub pasującą bransoletkę na nadgarstek. Efekt gwarantowany!

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 24,5 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
111
Modele wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

109,00 pln

Przejdź do góry