Bransoletka MAM KLASĘ!

BSK_186
Cuero
120,00 zł
Ilość
  Ostatnia sztuka w magazynie

Ten piękny model bransoletki FUERZA wykonany został z połączenia wysokiej jakości naturalnej skóry z niewielkimi, szarymi hematytami. Detale ozdobne - ażurowe skrzydło i pełen blasku kryształek Swarovskiego - przypadną do gustu wszystkim zwolenniczkom klasycznego, kobiecego stylu. Unikatowe właściwości hematytów silnie działają na płaszczyźnie duchowej. Sprawiają, że pewność siebie wzrasta, a wraz z nią łatwiej będzie odnaleźć Ci kreatywne rozwiązania w Twoim codziennym życiu. Wspierają spokój i harmonię, więc są nieodłącznym towarzyszem współczesnej kobiety.

STYLISTA PROPONUJE

Klasyczna kolorystyka bransoletki oraz jej elementów ozdobnych sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Dla uzyskania efektu glam pomaluj paznokcie na szary, metaliczny kolor.

WYMIARY

Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.

  • szerokość skóry - 3 mm
  • średnica hematytów - 2 mm 
Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014.
BSK_186
2 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Cuero