Bransoletka z gwiazką

Kolekcja Cuero

BSK_96

Ten minimalistyczny model biżuterii wykonany jest ze sznureczka z naturalnej, najwyższej jakości skóry. Prosta, ponadczasowa forma biżuterii spodoba się kobietom ceniącym klasyczne rozwiązania w modnej aranżacji. Ozdobna zawieszka w kształcie gwiazdki może stanowić dla Ciebie amulet, który będzie przypominał Ci każdego dnia o tym, co jest dla Ciebie ważne. Symbolika gwiazdki towarzyszy biżuterii już od wieków - symbolizuje szczęście, wskazówki do wyjścia z trudnej sytuacji oraz wsparcie. To niezastąpiony amulet, towarzysz każdej kobiety, która chce pamiętać o tym, że stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji, która się jej przytrafi.

STYLISTA PROPONUJE
Wybierając jeden z modnych kolorów biżuterii możesz w łatwy sposób dopasować ją do swojego stylu. Minimalistyczna forma sprawdzi się doskonale na co dzień, towarzysząc Ci w biurze, na spotkaniu z przyjaciółmi lub na wakacjach - zawsze wtedy, gdy będziesz chciała założyć subtelną, klasyczną biżuterię.


WYMIARY
Bransoletka na regulowaną długość, którą indywidualnie dostosujesz do swoich potrzeb 
111
BRANSOLETKĘ MOŻNA ZAMÓWIĆ W KOLORACH
- platynowym
- szarym
- czarnym
- czerwonym
- błękitnym
- miętowym
111
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki błękitnej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji.

75,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry