Bransoletka z podkówką

AMBASADORZY FUERZA PROJEKTUJĄ

BSK_164

Bransoletki wykonana z połączenia 2 skórzanych paseczków. Na zdjęciu propozycja czarno srebrna, ale Ty może zamówić model w dowolnej kolorystyce. Podkowa, jako ponadczasowy symbol szczęścia, powodzenia oraz dobrej passy można rozumieć wieloznacznie - jako szczęście na płaszczyźnie zawodowej, życzenie powodzenia bliskiej nam osobie lub podziękowanie za wsparcie osobie, którą szczęśliwy traf postawił na naszej drodze.

Bransoletka została zaprojektowana przez Ambasadorkę FUERZA - lalare_fit

STYLISTA PROPONUJE
To propozycja dla kobiet bezkompromisowych, pewnych siebie, które chcą w subtelny sposób podkreślić swój styl. Bransoletka opiera się na kontrastujących połączeniach kolorystycznych i warto podtrzymać tę konwencję, w stylizacji wybierając biel z czernią lub czerwienią. 
1
WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
- szerokość skóry - 3 mm
- wielkość podkówki- 1 cm
1
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czerwonym
- pudrowym różowym
- błękitnym
- niebieskim
- białym
- srebrnym
- platynowym
- grafitowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- musztardowym
- nude
- butelkowej zieleni
- morelowym
- czarnym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki czarno srebrnej - w uwagach zamówienia podaj jakie chcesz kolory. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry