• Nowy
Pierścionki na gumkach

Pierścionki na gumkach

PKN_10
Estilo
75,00 zł
Ilość

  • W uwagach zamówienia podaj numer zamawianego pierścionka.

  • Opisy i numery poszczególnych modeli podajemy poniżej.

  • Opisy zostały przygotowane w taki sposób, że z numerem 1A - opisany jest pierścionek (ze srebrnym krzyżykiem), który występuje jako pierwszy od góry, na DRUGIM ZDJĘCIU, a następnie opisane są kolejne pierścionki.

*

1A.  Pierścionek został wykonany z czarnego fasetowanego spinela. Ten przepiękny kamień odpowiada za odnowę, dobrą energię i wytrwałości. Ozdobą modelu jest srebrny krzyżyk przygotowany z hematytu, który jest kamieniem naturalnym o największych właściwościach leczniczych i  silnym pozytywnym oddziaływaniu na człowieka.

*

2A. Ten pierścionek wygląda tak samo jak model 1A - różni się kolorem krzyżyka - w tym modelu występuje kolor złoty.

*

3A. Pierścionek wykonany z czarnego fasetowanego spinela, ozdobiony hematytowym srebrnym serduszkiem. Właściwości spinela i hematytu opisaliśmy w modelu 1A.

*

4A. Model wykonany z czarnego fasetowanego spinela, ozdobiony hematytową złotą gwiazdką. Właściwości spinela i hematytu opisaliśmy w modelu 1A.

*

5A. Ten pierścionek wygląda tak samo jak model 4A - różni się kolorem gwiazdki - w tym modelu występuje kolor srebrny.

*

6A. Ten pierścionek posiada dwa kolory hematytu - grafitowy i złoty fasetowany. Również okrągła ozdoba to hematyt.

*

7A. Wyjątkowy, unikatowy model - to czarny fasetowany spinel ozdobiony czarny, błyszczącym serduszkiem. To przepiękne serduszko to magiczny kryształ Swarovskiego. Dwie minimalistyczne kuleczki są ze srebra złoconego - próba 925.

*

8A. Kobiecy pierścionek jest połączeniem czarnego, fasetowanego spinela ze srebrem złoconym - próba 925. Ażurowa, okrągła ozdoba sprawa, że ten model jest niezwykle subtelny i delikatny.

*

9A. Ten pierścionek wygląda tak samo jak model 8A - różni się zawieszką - w tym modelu wykonana jest ze srebra rodowanego.

*

10A. Pierścionek jest doskonałą propozycją dla Miłośniczek ażurowych serduszek. To przepiękne serduszko, ze srebra złoconego doskonale komponuje się z czarnym fasetowanym spinelem.

*

11A. W tym modelu czarny spinel został ozdobny zawieszką ze srebra złoconego - na zawieszce wygrawerowaliśmy minimalistyczne serduszko.

*

12A. Tu również pierścionek jest z czarnego spinela - jego ozdobą jest naturalna perełka i kuleczki ze srebra złoconego. Perły pogłębiają poczucie własnej wartości, samoakceptację, dodają atrakcyjności i kobiecości.

STYLISTA PROPONUJE

Wybierz modele, które wpiszą się w Twój codzienny styl i sprawią, że będzie dowolnie komponować je w piękne zestawy.

WYMIARY

Pierścionki mają regulowany rozmiar, który indywidualnie dostosujesz do swoich potrzeb.

ZAMÓWIENIE

W komentarzu zamówienia podaj numer zamawianego pierścionka.

PKN_10
99 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Estilo