Bransoletka POKORY

Kolekcja Honorata Witańska

BHW_01

Niezwykle minimalistyczna i elegancka bransoletka zaprojektowana przez Honoratę Witańską, stanowi ukłon w kierunku pokory - aktorka zwraca uwagę na to, że każdy z nas ma swoją historię i niesie na swoich barkach los, który nie podlega ocenie innych. Biżuteria jest  przypomnienie o tym, że jesteśmy równi i każdy z nas w życiu przechodzi przez lekcje pokory, z których wychodzi z nową mądrością. 

STYLISTA PROPONUJE
Dzięki temu, że możesz samodzielnie dobrać kolor bransoletki, biżuterię doskonale dopasujesz do swojego gustu i preferencji. Minimalistyczny design sprawia, że to propozycja, która sprawdzi się zarówno na eleganckie wyjścia, jak i spotkania w stylu casual.
.
WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
- szerokość skóry - 3 mm
- średnica ozdoby - 1,3 cm
111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czarnym
- platynowym
- czerwonym
- białym
- błękitnym
- niebieskim
- granatowym
- jeansowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- grafitowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- musztardowym
- butelkowej zieleni
- morelowym
- antycznym złotym
- pudrowym różowym
- nude
- srebrnym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki miętowej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014.

79,00 pln

Przejdź do góry