Bransoletka z podkówką

Kolekcja Cuero

BSK_164

Bransoletki wykonana z połączenia 2 skórzanych paseczków. Na zdjęciu propozycja czarno srebrna, ale Ty może zamówić model w dowolnej kolorystyce. Podkowa, jako ponadczasowy symbol szczęścia, powodzenia oraz dobrej passy można rozumieć wieloznacznie - jako szczęście na płaszczyźnie zawodowej, życzenie powodzenia bliskiej nam osobie lub podziękowanie za wsparcie osobie, którą szczęśliwy traf postawił na naszej drodze.

STYLISTA PROPONUJE
To propozycja dla kobiet bezkompromisowych, pewnych siebie, które chcą w subtelny sposób podkreślić swój styl. Bransoletka opiera się na kontrastujących połączeniach kolorystycznych i warto podtrzymać tę konwencję, w stylizacji wybierając biel z czernią lub czerwienią. 
1
WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
- szerokość skóry - 3 mm
- wielkość podkówki- 1 cm
1
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czerwonym
- pudrowym różowym
- błękitnym
- niebieskim
- białym
- srebrnym
- platynowym
- grafitowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- musztardowym
- nude
- butelkowej zieleni
- morelowym
- czarnym
- miętowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki czarno srebrnej - w uwagach zamówienia podaj jakie chcesz kolory. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry