Bransoleta skórzana - męska

Kolekcja Cuero

BM_02

Ten model męskiej bransoletki wykonano z gładkiej, czarnej skóry naturalnej w połączeniu z najwyższej jakości antyalergiczną, srebrną stalą szlachetną. Ten model przypadnie do gustu mężczyznom pewnym siebie i ceniącym ponadczasową klasykę. Każdy mężczyzna doceni praktyczne, magnetyczne zapięcie, a uniwersalny styl sprawi, że biżuteria stanowi doskonałe dopełnienie każdego typu stroju - codziennego oraz eleganckiego. To niepowtarzalny sposób na podkreślenie Twojego charakteru.

STYLISTA PROPONUJE
Czerń i srebro - czyli klasyka elegancji i minimalizmu. Nie potrzeba tutaj niczego więcej - ten pasujący do najnowszych trendów model bransoletki świetnie wygląda zarówno w połączeniu z dżinsami, jak i eleganckim strojem biznesowym i czarnymi, skórzanymi butami. 

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 21 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoleta była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1111
Modele wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

159,00 pln

Przejdź do góry