Bransoletka STÓPKI

Kolekcja Cuero

BSK_89

Ten model bransoletki wykonany został z połączenia najwyższej jakości skóry naturalnej wraz z zawieszką. Minimalistyczna zawieszka przedstawia parę małych stópek, które mogą symbolizować przyjście na świat dziecka, szczęście kobiety ciężarnej lub rolę rodziny w codziennym życiu. To również wspaniały prezent dla najbliższej osoby w stanie błogosławionym lub pomysł na „matching presents” dla matki i córki! Subtelny design sprawia, że bransoletka może towarzyszyć Ci każdego dnia, przypominając o tym, co jest w życiu najważniejsze. 

STYLISTA PROPONUJE
Wybierz kolor bransoletki, który najbardziej odpowiada stylowi Twojemu lub obdarowywanej kobiety - a każdy z nich doskonale pasuje do każdego typu codziennych stylizacji. To bardzo uniwersalny i ponadczasowy model biżuterii, doskonale wpisujący się w trendy ostatnich lat. 


WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
- szerokość skóry - 3 mm
- wymiar stópek - 7 mm x 7 mm
111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czarnym
- czerwonym
- pudrowym różu
- białym
- srebrnym
- platynowym
- błękitnym
- niebieskim
- grafitowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- musztardowym
- nude
- butelkowej zieleni
- morelowym
- miętowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki nude ze srebrnym - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Przejdź do góry