Obniżka! Bransoletka MIŁOŚĆ

Bransoletka MIŁOŚĆ

Kolekcja Cuero

BSK_74

Tę niepowtarzalną bransoletkę wykonano z wysokiej jakości naturalnej skóry w kolorze czerwonym. Barwa biżuterii - intensywna czerwień - w połączeniu z ozdobnym, niewielkim, srebrnym detalem  w kształcie serduszka przypomina o tym, co jest w życiu najważniejsze - czyli o olbrzymiej sile miłości. Bransoletka może dawać Ci na co dzień siłę płynącą z miłości do najbliższych, a także, co równie ważne - do samej siebie. Będzie również niepowtarzalnym prezentem dla najbliższej osoby.

STYLISTA PROPONUJE
Tak ponadczasowy model stanowi ozdobę samą w sobie! W zestawieniu z ciemnymi dżinsami i jasną, prostą koszulką nada całości szyku, a po połączeniu z bardziej elegancką kreacją - nada jej nowoczesnego wydźwięku. 


WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czarnym
pudrowym różowym
- błękitnym
- białym
- srebrnym
- platynowym
- niebieskim
- grafitowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- nude
- musztardowym
- butelkowej zieleni
- morelowym
- miętowym
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki czerwonej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

55,00 pln

79,00 pln

-24,00 pln

Przejdź do góry