Naszyjnik z chwostem i skrzydłem

Kolekcja Catalunya

ŁSS_24

Ten piękny naszyjnik z kolekcji FUERZA to połączenie modnego łańcuszka z antyalergicznej stali szlachetnej oraz dwóch, wspaniałych detali - minimalistycznego chwosta w kolorze pudrowego różu z ażurowym skrzydłem. Długość łańcuszka - 42 cm - sprawia, że całość pięknie prezentuje się na dekolcie i optycznie nadaje sylwetce smukłego kształtu. Modne ozdoby - chwost i skrzydło - sprawiają, że całość posiada niezwykły, kobiecy urok oraz lekkość. 

STYLISTA PROPONUJE
Pudrowy róż to jeden z najmodniejszych kolorów ostatnich sezonów - doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku stylizacji casualowych, jak też pasuje na bardziej eleganckie okazje. Naszyjnik wspaniale komponuje się też z bransoletką oraz kolczykami z ażurowymi skrzydłami lub chwostami.
.
Standardowy rozmiar naszyjnika to 42 cm. Jeżeli chcesz aby Twój naszyjnik był dłuższy lub krótszy - w uwagach zamówienia podaj jaką chcesz długość. Maksymalny rozmiar to 45 cm.
- średnica łańcuszka - 2 mm
- wielkość chwosta - 2 cm
- wielkość skrzydła - 1,5 cm
.
MOŻESZ ZAMÓWIĆ NASZYJNIK Z CHWOSTEM W KOLORZE
- pudrowym różowym
- szarym
- granatowym
- bordowym
- czarnym
 
Jeżeli nie zamawiasz naszyjnika z chwostem różowym - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Dostępne kolory chwostów prezentujemy w kolczykach. Naszyjniki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014.
 

81,00 pln

Przejdź do góry