Bransoletka ze stali szlachetnej

Kolekcja Catalunya

BSS_26

Ta elegancka, kobieca bransoletka wykonana została z wysokiej jakości antyalergicznej stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Podwójny łańcuszek ozdobiono przyciągającym wzrok, lśniącym, niezwykle subtelnym, trójkątnym kryształkiem Swarovskiego zawieszonym na pojedynczym, krótszym łańcuszku. Ten piękny model biżuterii stworzono specjalnie na okazję uroczystości ślubu aktorki Anny Jarosik. To doskonała propozycja dla kobiet ceniących subtelny, delikatny styl w wydaniu glam.    

STYLISTA PROPONUJE
Bransoletka prezentuje się cudownie z naszyjnikiem z kolekcji. To doskonały wybór dla miłośniczek kobiecej, delikatnej biżuterii - we wspaniały sposób podkreśla Twój wewnętrzny blask i pomaga wyrazić indywidualny styl. Doskonale wygląda zarówno do stylizacji wieczorowej, jak i codziennej. 

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1
Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

75,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry