Obniżka! Bransoletka WOLNOŚĆ

WYPRZEDAŻ - Bransoletka WOLNOŚĆ

Kolekcja Catalunya

BSS_22

Ta elegancja bransoletka z wysokiej jakości antyalergicznej stali szlachetnej na pewno przyciągnie wszystkie spojrzenia! Uniwersalny, srebrny kolor sprawia, że biżuteria może towarzyszyć Ci na co dzień w każdej stylizacji. Elegancka zawieszka w kształcie litery V symbolizuje wolność - do której dąży każda z nas. Tylko słuchając swojego serca i żyjąc w zgodzie ze sobą, możemy dojść do prawdziwej wolności, a ponadczasowa biżuteria będzie przypominać nam o tym w każdym momencie! 

STYLISTA PROPONUJE
Postaw na szyk! By podkreślić elegancję bransoletki zestaw ją z łańcuszkiem FUERZA. Srebrna bransoletka pięknie komponuje się z pomalowanymi na ciemne kolory paznokciami oraz subtelnymi makijażami. FUERZA stanie się idealnym uzupełnieniem stylizacji casualowej.

WYMIARY
Średnica łańcuszka to 3 mm. Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

55,00 pln

79,00 pln

-24,00 pln

Przejdź do góry