Dostawa

Czas oczekiwania na przesyłkę na terenie KRAJU: 3-5 dni roboczych

Sposób dostawy:
Poczta Polska
InPost (Paczkomaty)
Kurier DPD
Kurier UPS


Koszty dostawy ponosi Kupujący:
Poczta Polska - przesyłka priorytetowa polecona - 18 PLN
InPost (Paczkomaty) – 14 PLN
firma kurierska DPD – 15 PLN
firma kurierska UPS – 19 PLN
Poczta Polska – przesyłka „za pobraniem” – 20 PLN
firma kurierska DPD – przesyłka „za pobraniem”– 23 PLN
...
W przypadku wyboru przez Klienta przesyłki „za pobraniem" (Poczta Polska lub firma kurierska DPD) Klient dokonuje płatności gotówką przy odbiorze przesyłki.
Zamówienia ZAGRANICZNE na terenie Europy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej - koszt takiej przesyłki to 30 PLN. Czas oczekiwania na przesyłkę na terenie Europy do 10 dni roboczych.
...
W przypadku pozostałych krajów procedura wyboru przewoźnika następuje poprzez korespondencję e-mail z Klientem. Koszt dostawy przewoźnika, jest zgodny z kosztem prezentowanym w cennikach transportu danego przewoźnika, chyba że strony ustalą inaczej.
Każdy towar zapakowany jest w eleganckie czarne pudełeczko z wygrawerowanym srebrnym logo i dołączoną czarną torebeczką.

Koszt przesyłek krajowych i zagranicznych ponosi Klient.
Zamówienia składane w sklepie FUERZA są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego. Realizacja zamówienia nastąpi, w przypadku płatności przelewem, w momencie wpływu należności za zamówienie na rachunek bankowy lub w momencie przesłania przez Klienta potwierdzenia dokonanej płatności.


Przejdź do góry