Bransoletka ze srebra

Talizman KOBIECEJ SIŁY I MOCY

BSS_66
Catalunya
120,00 zł
Ilość

Bransoletka jest połączenia sznureczka ze srebrny rodowanym element próby 925 z wygrawerowanymi skrzydłami i słowem "FREEDOM". Na końcach bransoletki znajdują się srebrne minimalistyczne kuleczki.

Talizman KOBIECEJ SIŁY I MOCY - to model, który swojej posiadaczce przypomina o tym aby w swoim życiu kierowała się swoim sercem, intuicją i rozumiem. Kobieta, która nosi tę bransoletkę nie zapomina o swoich marzeniach, pasji i o tym co jest dla niej ważne. Taka kobieta jest silna i wie, że osiągnie w życiu wszystko co tylko chce, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych - to od niej zależy jej życie i to co robi. Jej wewnętrzna moc sprawia, że jest wolna i zgodna z samą sobą - zawsze rozwija skrzydła i dzielnie kroczy po drodze swojego życia. 

STYLISTA PROPONUJE

Niech to właśnie ten talizman sprawia, abyś nigdy nie zapomniała o sobie. Wyjątkowo minimalistyczny model możesz mieć zawsze przy sobie. Wybierz kolor sznureczka, który pasuje do Ciebie.

WYMIARY

Sznureczek ma regulowaną długość dzięki, której bransoletkę doskonale dostajesz do swojego nadgarstka. Średnica srebrnej ozdoby to 1,2 cm.

BRANSOLETKĘ MOŻNA ZAMÓWIĆ W KOLORACH

  • czerwonym
  • czarnym
  • niebieskim
  • pudrowym różowym

Jeżeli nie zamawiasz bransoletki w kolorze czarnym, takim jak na zdjęciu, to w  uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. 

BSS_66
98 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Catalunya