Bransoletka z serduszkami

Bransoletki

BSK_161

Ta wyjątkowa bransoletka została wykonana z połączenia dwóch kolorów skór. Na zdjęciu model śliwkowo srebrny, ale Ty może zamówić dowolne zestawienie. Ozdobą bransoletki są połączone ze sobą dwa serduszka, które przypominają o tym, jak ważna w życiu jest miłość. Za każdym razem gdy na nią spojrzysz - przypomnisz sobie o tych, którzy towarzyszą Ci na co dzień i którzy mają specjalne miejsce w Twoim sercu. To cudowny prezent dla zakochanych, najlepszych przyjaciółek lub matki i córki. Może stanowić pamiątkę na lata, a minimalistyczna forma sprawia, że pasuje do każdego typu stroju na co dzień.

STYLISTA PROPONUJE
Bransoletki są subtelne i delikatne, dlatego świetnie wyglądają jeśli połączymy je z innymi modelami.
1
WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
- szerokość skóry - 3 mm
- szerokość serduszek - 2 cm
1
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- pudrowym różowym
- czarnym
- białym
- błękitnym
- niebieskim
- czerwonym
- srebrnym
- platynowym
- grafitowym
- metalicznym grafitowym
- czekoladowym
- oliwkowym
- śliwkowym
- nude
- musztardowym
- butelkowej zieleni
- morelowym
- miętowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki w kolorach - śliwkowym i srebrnym - w uwagach zamówienia podaj jakie chcesz kolory. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry