• Obniżka
  • Zniżka 55%
Bransoletka MANDALA

Bransoletka MANDALA

BSK_94
Cuero
95,00 zł
42,75 zł Zniżka 55%
Ilość

Tę modną, minimalistyczną bransoletkę wykonano z połączenia naturalnej skóry w kolorze pudrowym różowym z detalem ze stali szlachetnej. Ozdobna mandala spodoba się z pewnością kobietom pewnym siebie, które w życiu poszukują harmonii i równowagi. Mandala pozwala skupić się na chwili obecnej, rozwoju osobistym i znaleźć chwilę w codziennym, zabieganym życiu, na refleksję nad tym, co jest dla nas najważniejsze. To wspaniały prezent dla bliskiej nam kobiety, której siłę wewnętrzną i pozytywną energię podziwiamy.

STYLISTA PROPONUJE

Tego typu biżuteria jest jedną z najmodniejszych propozycji - pozwala w elegancki sposób podkreślić indywidualny styl. Wybierając jeden z dostępnych kolorów sznureczka możesz spersonalizować bransoletkę, tak aby najlepiej pasowała do Twoich codziennych stylizacji. 

WYMIARY

Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
  • szerokość skóry - 3 mm
  • wielkość zawieszki - 2 cm
Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014.
BSK_94
3 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Cuero