Bransoletka MAM MOTYWACJĘ!

Bransoletki

BSS_23

Ten model bransoletki wykonano z połączenia naturalnej skóry z ozdobnym elementem z wygrawerowanym napisem #run. Ta wyjątkowa bransoletka przypadnie do gustu wszystkim dynamicznym kobietom, które pragną, by wybierane przez nie dodatki symbolizowały zmiany, stanowiące nieodłączny element życia. To prawdziwe źródło motywacji - biżuteria może być utożsamiana zarówno z pasją do sportu, jak i z przypomnieniem o tym, by zawsze podążać w kierunku swojej pasji i nie stać w życiu w jednym miejscu. Bransoletka z ozdobnym elementem z napisem #run pomoże Ci wyjść z Twojej strefy komfortu, a jako prezent - wspaniale zmotywuje bliską dla nas osobę.  

STYLISTA PROPONUJE
Dla tej bransoletki ograniczenia nie istnieją - doskonale pasuje do każdej stylizacji!

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
szerokość skóry - 3 mm
długość blaszki - 3,5 cm
szerokość blaszki - 3 mm
1
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czarnym
- srebrnym
- platynowym
- czerwonym
- białym
- błękitnym
- niebieskim
- granatowym
- jeansowym
- grafitowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- śliwkowym
- musztardowym
- nude
- butelkowej zieleni
- morelowym
- antycznym złotym
- miętowym
- pudrowym różowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki w kolorze metalicznym grafitowym - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

73,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry