FUERZA zaprosiła Gwiazdy do kina

27 lipca w warszawskim Cinema City Sadyba odbył się przedpremierowy pokaz filmu ATOMIC BLONDE w reżyserii Davida Leitcha. W tej amerykańskiej superprodukcji możemy podziwiać piękną Charlize Theron, która wciela się w rolę tajnej agentki. Akcja filmu rozgrywa się w czasie zimnej wojny. Doskonale dopracowana produkcja cały czas trzyma widza w napięciu, budząc niezapomniane emocje.

To jeden z niezaprzeczalnych hitów kinowych, który od samego początku zbierał entuzjastyczne recenzje wśród krytyków, między innymi dzięki fenomenalnej grze aktorskiej Theron - jednej z najlepszych oraz najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Znamy ją m.in. z takich produkcji jak: „Adwokat Diabła”, „Prometeusz”, „Mad Max” czy „Szybcy i wściekli 8”, a także wielu innych. 

W Polsce Patronem ATOMIC BLONDE jest ekskluzywna marka FUERZA, która w tym dniu swoich gości zaprosiła do warszawskiego kina. Pośród licznie przybyłych osób pojawiły się gwiazdy m.in  : Karolina Pilarczyk, Sebastian Wątroba, Joanna Sydor, Joanna Majstrak, Sylwia Nowak, blogerki Magdalena Antosiewicz, Liza Taste, Agnieszka Kałuża, Eliza Gwiazda, Cayra.

Charakter stylizacji gwiazdy zdecydowały się podkreślić biżuterią FUERZA. Sprawdź, które z modeli wybrały na ten wyjątkowy wieczór! Na spotkanie z marką zapraszamy na stronę www.fuerza.pl lub do salonów stacjonarnych. zdjęcia: Witold Szczekowski