Po raz kolejny fantastyczna Honorata Witańska z FUERZA zaprojektowała swoją biżuterię. Tym razem piękna aktorka postawiła na minimalistyczne bransoletki, którym nadała indywidualne nazwy. Zaproponowane modele możecie mieć w 21 kolorach!

1

Bransoletka POKORY stanowi ukłon w kierunku pokory - aktorka zwraca uwagę na to, że każdy z nas ma swoją historię i niesie na swoich barkach los, który nie podlega ocenie innych. Biżuteria jest  przypomnienie o tym, że jesteśmy równi i każdy z nas w życiu przechodzi przez lekcje pokory, z których wychodzi z nową mądrością. 

1

Bransoletka PRZEZNACZENIA - Przeznaczenie interpretowane jest tutaj jako Ziemia, nasza planeta - o którą powinniśmy dbać i traktować ją z szacunkiem, ponieważ jest naszym wspólnym domem. To biżuteria pełna ciepła i przypominająca o tym, co w naszym życiu jest ważne.

1

Bransoletka TOLERANCJI Ozdobna koniczyna, wykonana z czterech serc, symbolizuje w oczach projektującej ją aktorki tolerancję. Tolerancja okazana drugiemu człowiekowi pozwala wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Biżuteria przypomina o tym, że im bardziej otwieramy serca na siebie wzajemnie, tym więcej szczęścia może wpłynąć do naszego życia.