Bransoletka - Kamień Księżycowy

Kolekcja Estilo

BSN_08

Tę piękną bransoletkę z kolekcji FUERZA wykonano z fasetowanych kamieni księżycowych o średnicy 2 mm o regulowanej długości. Niebanalny, przyciągający wzrok mleczny kolor w połączeniu z pełnym blasku, czarnym kryształkiem Swarovskiego stanowi minimalistyczną całość, która spodoba się kobietom ceniącym klasykę w nowoczesnym wydaniu. Kamień księżycowy pomaga w ujawnieniu piękna wewnętrznego oraz wszystkich zalet, które się w nas kryją. Wspomaga rozwój osobisty i jest niezwykle kobiecym amuletem, który podkreśla czułość, wrażliwość i wspaniale wspiera stronę emocjonalną naszego życia.

STYLISTA PROPONUJE
Bransoletka pięknie komponuje się ze stylizacjami all black, ale doskonale doda blasku nawet zwykłym dżinsom i białej koszulce! By uzyskać efekt glam, dobierz do niej drugą bransoletkę z kolekcji FUERZA. 

WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 17 - 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1
Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

99,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry