Bransoletka MOTYWACJI

Kolekcja Cuero

BSK_87

Ten model bransoletki wykonano z połączenia skórzanego sznureczka z ozdobnym elementem z wygrawerowanym napisem #run. Ta wyjątkowa bransoletka przypadnie do gustu wszystkim dynamicznym kobietom, które pragną, by wybierane przez nie dodatki symbolizowały zmiany, stanowiące nieodłączny element życia. To prawdziwe źródło motywacji - biżuteria może być utożsamiana zarówno z pasją do sportu, jak i z przypomnieniem o tym, by zawsze podążać w kierunku swojej pasji i nie stać w życiu w jednym miejscu. Bransoletka z ozdobnym elementem z napisem #run pomoże Ci wyjść z Twojej strefy komfortu, a jako prezent - wspaniale zmotywuje bliską dla nas osobę.  

STYLISTA PROPONUJE
Sama wybierz swój ulubiony kolor sznureczka od bransoletki, tak by dopasować go do Twojego stylu. Minimalistyczny design sprawia, że bransoletka doskonale komponuje się ze stylizacjami casualowymi.


WYMIARY
Bransoletka na regulowaną długość, którą indywidualnie dostosujesz do swoich potrzeb 
111
BRANSOLETKĘ MOŻNA ZAMÓWIĆ W KOLORACH
- platynowym
- szarym
- czerwonym
- błękitnym
- miętowym
111
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki różowej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji.

75,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry