Bransoletka z serduszkiem

Kolekcja Cuero

BSK_85

Ten klasyczny model biżuterii składa się połączenie najwyższej jakości skórzanego sznureczka w kolorze czerwonym oraz srebrnej zawieszki z antyalergicznej stali szlachetnej. Detal ozdobny w kształcie serduszka może towarzyszyć Ci na co dzień, przypominając o tym, co jest w życiu najważniejsze i skąd możemy czerpać siłę - czyli o miłości. Kolor czerwony emanuje niezwykłą, kobiecą energią, sprawia, że rozkwitamy pod jego wpływem i stanowi swego rodzaju amulet, który może prowadzić nas ze spokojem przez codzienne przeciwności. Obok zawieszki w kształcie serduszka znajduje się również zawieszka z logo FUERZA. 

STYLISTA PROPONUJE
Czerwień to najlepszy przyjaciel kobiety, dlatego zadbaj o to, by bransoletka była widocznym, wyróżniającym się elementem Twojej stylizacji. Podkreśl ją stawiając na spójną kolorystykę - czerwień na ustach oraz paznokciach a także czerwoną torebkę. 

WYMIARY
Bransoletka ma regulowaną długość, którą indywidualnie dostosujesz do swoich potrzeb 
111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- pudrowym różu
- platynowym
- czarnym
- szarym
- niebieskim
111
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki czerwonej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji.

75,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry