Bransoletka z koniczynką

Kolekcja Cuero

BSK_83

Elegancką bransoletkę z zawieszką w kształcie koniczynki wykonano ze sznureczka z najwyższej jakości skóry naturalnej w kolorze szarym. Zawieszka przypomina o tym, by zaufać temu, co przygotował dla nas los. Czasem to, na co czekamy, jest tuż za rogiem i musimy dać sobie czas na to, by pozwolić naturalnej harmonii oraz szczęściu działać. To wspaniała propozycja dla pewnych siebie kobiet, które lubią wyznaczać sobie cele i wytrwale do nich dążyć. Obok koniczynki umieszczono również zawieszkę z niewielkim, eleganckim logo FUERZA.

STYLISTA PROPONUJE
Ten model bransoletki to must-have na co dzień - doskonale podkreśli stylizacje biurowe oraz może stanowić świetne uzupełnienie stroju na spotkanie z przyjaciółmi. Jest wyjątkowo uniwersalna, a w połączeniu z bransoletką w kolorze pudrowego różu lub czerni z pewnością sprawi, że będziesz się wyróżniać! 


WYMIARY
Bransoletka ma regulowaną długość, którą indywidualnie dostosujesz do swoich potrzeb 
111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- pudrowym różu
- platynowym
- czarnym
- czerwonym
- niebieskim
111
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki szarej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji.

75,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry