Bransoletka ze skóry

Kolekcja Cuero

BSK_73

Subtelną bransoletkę wykonano z wysokiej jakości naturalnej skóry w kolorze czerwonym. Jeżeli lubisz biżuterię delikatną, która stanie się codziennym, stałym elementem Twojego stylu i taką, z którą nie będziesz chciała się rozstawać - to ta skórzana bransoletka to coś w sam raz dla Ciebie! Kolor czerwony stanowi symbol kobiecości i kwintesencję olbrzymiej, kobiecej energii, która drzemie w każdej z nas - pozwól sobie na to, by towarzyszyła Ci na co dzień! Niewielka, okrągła zawieszka ze stali szlachetnej stanowi niebanalny detal ozdobny. 

STYLISTA PROPONUJE
Bransoletka stanowi uniwersalny dodatek, który pasuje zarówno do stylizacji codziennych, sportowych jak i bardziej eleganckich. By podkreślić ją w wieczorowych kreacjach - koniecznie pomyśl o dołączeniu do zestawu innych bransoletek z kolekcji w kolorze czerwonym!
....
WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

59,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry