Bransoletka SZCZĘŚCIA - czerwona

Kolekcja Cuero

BSK_71

Ten niepowtarzalny amulet to symbol olbrzymiej, pozytywnej energii, która drzemie w nas samych oraz przyciąga do nas szczęśliwe zdarzenia. Czerwona barwa bransoletki nadaje jej właścicielce ogromnej pewności siebie i pobudza pokłady kreatywności. Nie będziesz umiała uwierzyć w to, jak niezwykle zaczniesz przyciągać do siebie pozytywnych ludzi! Dwa najstarsze symbole szczęścia - podkowa oraz koniczyna - sprawią, że uwierzysz, że wszystko w Twoim życiu jest możliwe. 

STYLISTA PROPONUJE
Nasze MUST HAVE do tej bransoletki to czerwone paznokcie - nic lepiej nie podkreśli Twojego kobiecego stylu! Bransoletka jest wyjątkowo uniwersalna i pasuje do każdego stylu, od casual, po bardzo elegancki, możesz zatem mieć ją zawsze ze sobą - na szczęście!  
....
WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czarnym
pudrowym różowym
- błękitnym
- białym
- srebrnym
- platynowym
- niebieskim
- oliwkowym
- czekoladowym
- grafitowym
- szarym - BRAK
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki czerwonej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

79,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry