Obniżka! Bransoletka ze skóry

Bransoletka FORTUNY

Kolekcja Cuero

BSK_60

Elegancka bransoletka ze skóry w kolorze czarnym została ozdobiona niewielką, srebrną zawieszką z wysokiej jakości, antyalergicznego metalu. Zawieszka w kształcie ozdobnego pieniążka to ponadczasowy symbol dobrobytu – bransoletka może stanowić doskonały prezent, który będzie dla właścicielki amuletem przypominającym o tym, że sukces jest w zasięgu ręki. Klasyczne połączenie kolorystyczne sprawia, że sprawdzi się w każdej sytuacji.

STYLISTA PROPONUJE
By podkreślić blask biżuterii warto zestawić ją z innymi modelami z najnowszej kolekcji FUERZA! Dobierając stylizację najlepiej trzymać się klasycznych połączeń kolorystycznych, które podkreślą minimalistyczny charakter ozdoby, takich jak czerń, biel, czerwień lub szarość.


WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
1111111111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- szarym
- czerwonym
pudrowym różowym
- błękitnym
- miętowym
- białym
- srebrnym
- platynowym
- nude - dostępne rozmiary do 18 cm
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki czarnej - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

59,00 pln

79,00 pln

-20,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry