Obniżka! Bransoletka DOBROBYTU

WYPRZEDAŻ - Bransoletka DOBROBYTU

Kolekcja Cuero

BSK_58

Elegancka i subtelna bransoletka w kolorze nude została ozdobiona niewielką, srebrną zawieszką wykonana z antyalergicznego metalu. Drzewko szczęścia otoczone okręgiem symbolizować może dobrą, pozytywną energię w codziennym życiu, dobrobyt oraz powodzenie we wszystkich rozpoczynanych przedsięwzięciach. To doskonały prezent dla kobiety sukcesu, takiej, przed którą stoją nowe wyzwania i która lubi w życiu harmonię. 

STYLISTA PROPONUJE
Neutralny kolor biżuterii sprawia, że stanowi ona doskonałe dopełnienie codziennego stylu – sprawdzi się zarówno do pracy jak i na wyjścia z przyjaciółmi. Na specjalne okazje warto połączyć bransoletkę z innymi modelami z tej kolekcji, na przykład w kolorze czarnym lub złotym.


WYMIARY
Standardowy rozmiar bransoletki to 18 cm. Jeżeli chcesz aby Twoja bransoletka była dłuższa lub krótsza - w uwagach zamówienia podaj jej długość w cm.
111
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ BRANSOLETKĘ W KOLORACH
- czarnym
- czerwonym
pudrowym różowym
- błękitnym
- białym
- srebrnym
- platynowym
- niebieskim
- grafitowym
- oliwkowym
- czekoladowym
- metalicznym grafitowym
- śliwkowym
- musztardowym
- nude
- butelkowej zieleni
- morelowym
- miętowym
 
Jeżeli nie zamawiasz bransoletki nude - w uwagach zamówienia podaj jaki chcesz kolor. Proponowane kolory bransoletek możesz zobaczyć na innych modelach z tej kolekcji. Bransoletki wykonywane na indywidualne zamówienia nie podlegają wymianie ani zwrotowi zgodnie z art. 38 punkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014

49,00 pln

79,00 pln

-30,00 pln

Inne z tej kolekcji

Przejdź do góry