Masz ochotę na zmianę? Szukasz nowego sposobu na podkreślenie swojej wyjątkowej osobowości? Jeśli tak, to na pewno zachwyci Cię nasza nowa kolekcją.

mmmm

llllll

FUERZA to biżuteria, dzięki której bez trudu wyczarujesz stylizacje utrzymane w najmodniejszych trendach. Nazwa marki odnosi się do hiszpańskiego słowa oznaczającego siłę, moc. Każda z nas nosi te hasła w sobie, czasem jednak warto je sobie przypomnieć. Wtedy wystarczy jedno spojrzenie na naszą ulubioną biżuterię, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Nic dziwnego zatem, że biżuteria FUERZA jest bardzo często wybierana przez gwiazdy jako niezwykły talizman. Co więcej, marka intensywnie się rozwija i zaprasza kolejne Ambasadorki do projektowania autorskich kolekcji. FUERZA ma na swoim koncie już dwie takie kolekcje: z aktorkami Honoratą Witańską i Agnieszką Kawiorską. Niedawno Ambasadorką marki została Ilona Adamska, właścicielka agencji I. D. Media, redaktor naczelna m.in. magazynu "Imperium Kobiet". Wybór jest nieprzypadkowy - Ilona Adamska nosi biżuterię marki FUERZA nie tylko na co dzień, ale też na ważne wydarzenia, wielkie gale czy spotkania:

- Jestem dumna i zaszczycona, że marka FUERZA zaproponowała mi możliwość zaprojektowania własnej kolekcji trafiając tym samym do wyjątkowego grona gwiazd, które są Ambasadorkami tej prestiżowej firmy. Kolekcja jest spójna ze mną, odzwierciedla mój charakter i wyznawane przeze mnie wartości. Polecam ją każdej kobiecie, która chce się poczuć elegancko  i seksownie - mówi Ilona Adamska.

,,,,,,

111

mmm

Biżuteria zaprojektowana przez bizneswoman jest naprawdę wyjątkowa! Jej charakter podkreślają najwyższej jakości materiały, oryginalne projekty, a także wyjątkowe hasła, wygrawerowane na poszczególnych modelach, z którymi identyfikuje się Ambasadorka marki. "Moc", "Kobieta spełniona", "Sukces" czy "Miłość" - te przesłania nie są obce żadnej kobiecie. Możesz więc być pewna, że każdy model marki FUERZA na zawsze odmieni Twoją szkatułkę z biżuterią!

mmmm

mmmm

Poznaj FUERZA by Ilona Adamska!

jjj

33333

stylizacja - Ewa Nierzwicka, Wiola Kudła/INNER Stylists

makijaż - Katarzyna Piechocka-Lenartowska, asystent - Magdalena Strzelczyk

zdjęcia - Dorota Czoch

sukienki - La Cocco, Polscy Projektanci

catering - MJUD

miejsce sesji - Hotel InterContinental Warszawa 

mmmm